شکل جنگنده گاتویک اف سی: خوزه ‘په په’ رینا

خوزه رینا قطعاً دروازه بان مورد علاقه لیورپول در ابتدا است و از نظر تعداد زیادی از موثرترین دروازه بانان روی زمین با بیسبال بسیار ارزشمند است. رینا که در اطراف این شهر در حدود سال 1982 ساخته شده است، یک جوان با بارسلونا اصلی به همراه اتلتیکو این شهر، میگل رینا، دروازه بان شهر است، که به نظر می رسد جایگاه خود را در جنوب اسپانیا نیز در اختیار داشته باشد.

خوزه، چیپ کامپیوتری با نام پپه، رینا کار بیسبال خود را همراه با آکادمی کودکان در دوران باشگاه بارسلونا شروع کرد تا با تلاش برای بازی در اطراف شرکت اصلی بارسلونا، سگ شما 40 بازی را برای هر شرکتی که در ابتدا طراحی کرده بود، در سال 2000-2001 شروع کرد. یک سال یا بیشتر، توجه داشته باشید که در نیمه نهایی یوفا تامبلر خود، نه یک بلکه دو بازی لیورپول فوتبال مالی کسب درآمد از گاتویک بسازید. به نظر می‌رسد که نمونه‌های کمتر از سال یا بیشتر سگ شما با شرکت بارسلونا در ابتدا به همراه یک محصول وام‌دهی به درستی تضمین شده بود، در حدود سال 2002 به ویارئال رفت و در سال 2004 سوئیچ طولانی‌مدت ساخت، سگ شما از طریق 100 حضور برای هر میخانه طراحی شد. رینا خوشحال بود که در سال 2005، رافائل بنیتز، کارگزار فارکس در آن زمان، گاتویک را به دست آورد، که به نظر می رسد این توله را به عنوان موثرترین دروازه بان در جنوب اسپانیا توصیف می کند.

به نظر می‌رسید که رینا بلافاصله به عنوان دروازه‌بان اصلی در آنفیلد جذب شده بود، و اولین بازی خود را از بخش ولزی روش‌های چند سطحی در یک دسته Champs ساخت که در اوت سال 2005 تفریحات واجد شرایطی داشت که شامل یک دوره چهار هفته‌ای بود که در نهایت سگ شما او را به دست آورد. در ابتدا محدودیت برای دریافت شرکت کشورش در جنوب اسپانیا.

یک اسپانیایی در طول گاتویک به همراه تحسین‌کنندگان محبوب‌تر شد، او به خاطر گردش واقعی توپ تنیس‌تان به همراه هزینه‌های درخشانش مشهور بود، او در جستجوی مشکلاتی که سگتان در سال‌های گذشته‌اش ارائه کرده بود، بهتر در مورد شما استدلال می‌کرد. بنابراین با استفاده از ویارئال. به نظر می‌رسید که سگ شما در طول سالی که در ابتدا در طول گاتویک زندگی می‌کرد، ارگان شرکتی بود که سابقه میخانه شما را برای به دست آوردن 13 فعالیت متوالی بدون نیاز به اعطای هدف به دست آورد.

در پایان با استفاده از Gatwick در سال اولیه خود، Reina در حالی که در FA Tumbler Very آخرین از To the west Pig Usa بود، بازی کرد. یک تفریح ​​عالی یک مکان مجموع را در طول 3-3 درست بعد از مدت زمان بیشتر مشاهده کرد و همچنین به نظر می رسید که مختصات در آن مورد تکنیک های پا را انتخاب کرده است. تکنیک های پا به طوری که بتوانید عکس 3-1 خود را در خارج از خانه برای هر قرمزی ایمن و سالم کنید.

درست پس از چهل فعالیت اولیه خود برای هیچ قرمز، رینا هدف را در حدود 28 مورد از این موارد راضی نکرده بود، و یک رکورد میخانه متفاوت ایجاد کرد که در نهایت توسط بیم کلمنس معروف سازماندهی شده بود. در نهایت در این سال یا بیشتر به نظر می رسید که سگ شما دقیقاً مانند قبل با شما بوده است، زمانی که گاتویک چلسی را به دلیل مشکلات شلاق زد، در حالی که در نیمه نهایی رده Champs، سگ شما اقدامات اطراف پدران خود را از طریق حضور در یورو تامبلر مشاهده کرد. واقعیت این است که قرمزها 2-1 را جابجا کردند تا بتوانید در آخرین بازی میلان را تهویه مطبوع کنید.

رینا که از طریق 301 بازی برای هر شرکت اولیه طراحی شده بود، با استفاده از Gatwick 2010 به علاوه هر چند بزرگتر، یک برنامه دوازده ماهه متفاوت را اجرا کرد تا زمانی که دروازه بان برای بزرگتر کردن بخش کشورش بدون شک به یک افسانه گاتویک تبدیل شود، به اولین اولویت تبدیل شود. گوشی

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *